Türkiye

Türkiye aynı zamanda, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü ve Yirmi üyeden Grubu'nun kurucu üyesi için bir NATO üyesidir. Bu, dünyada gelişmekte olan ülkelerden biri olduğunu, güçlü bir sanayi üssü de en hızlı büyüyen ülkelerden biri.

görgü

Misafirler sağlık diliyorum ise sosyal günler sırasında Türkler misafirler ile, genellikle ilk değiş tokuş edilir selam, sonra Zaishi el sıkışma karşılamak için. Onlar (yani birbirlerinin yanaklarını öpüyor) öpüşme arkadaşlar ve aile ve bazı tesisleri ile karşılaştığında. Genellikle daha yay akrabaları ve arkadaşlarına Türkler misafirler veda, selam, göğsünde çapraz ellerini almalı zaman Ju 90 derecelik yay misafirlere saygı ve sevgi veda göstermek için. Değilse göğsünüze genelinde eller gibi, anlamına gelmez sefere tekrar hoş geldiniz sembolüdür.

kültür

Türkiye'nin kültür özü, halk gümrük sayısız yabancı turist çeken bu otantik Türk turizm sektörü önemli bir katkı yapmak onun halk kültürü yatıyor, sadece bu halk tadı yaşamaya.

Türk banyosu, Türk hamamı, böylece bu sürece Türk halkı vücudunuza temiz dikkat sözde orada olarak "Haman" kamu banyo birlikte aslında, neredeyse sauna banyosu gibi, Türk halkının gelenekleri haline gelmiş uzun bir geçmişi vardır insanlar kir kendisi kaldırılması,Copyright turkey4d.com.All Rights Reserved. Account holds must be 18 or over.